|
|
| Márka |
|
| Modell |
Pixel 9a 5G Global TD-LTE 128GB GTF7P |
| Kiadás |
2025 Apr 11 |
| Bejelentve |
2025 Mar 19 |
| Hardver tervező |
|
| Gyártó |
Foxconn |
| Gyári kódnév |
Google Tegu |
| Általános extrák: |
Haptikus érintés-visszajelzés |
| Készülék kategória |
Okostelefon |
| További jellemzők listája HDR10+ support, Google Titan M2 security processor, Circle to Search |
|
|
|
| Szélesség |
73.3 mm |
| Magasság |
154.7 mm |
| Mélység |
8.9 mm |
| Befoglaló térfogat |
100.9 ccm |
| Tömeg |
185.9 g |
|
|
| Platform |
Google Android |
| Operációs rendszer |
Google Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Szoftveres extrák |
Hangvezérlés
, Navigációs szoftver |
|
|
| CPU órajele |
3100 MHz |
| CPU |
Samsung Google Tensor G4 GS401 S5P9875 (Zuma Pro), 2024, 64 bit, octa-core, 4 nm, ARM Mali-G715 GPU |
|
|
| RAM típus |
LPDDR5X SDRAM |
| 4266 MHz |
|
| RAM kapacitása |
8192 MiB RAM |
|
|
| Nem-felejtő memória típusa |
Flash EEPROM |
| Nem-felejtő memória csatolófelület |
Igen |
| Nem-felejtő memória kapacitása |
122070 MiB nem-felejtő |
|
|
| Kijelzőlyuk |
1 lyuk |
| Képátló |
160 mm |
| 6.3 hüvelyk |
|
| Felbontás |
1080x2424 |
| 2617920 pixel |
|
| Kijelzőszélesség |
65.12 mm |
| 2.56 hüvelyk | |
| Kijelzőmagasság |
146.15 mm |
| 5.75 hüvelyk | |
| Vízszintes összesített peremszélesség |
8.18 mm |
| Kijelző felülete |
9516.8 négyzetmilliméter |
| Kijelző felületkihasználása |
83.9% |
| Pixelméret |
0.06029 mm/pixel |
| Képpontsűrűség |
421 PPI |
| Kijelző típusa |
Színes AM-OLED |
| Kijelző színmélysége |
24 bit/pixel |
| Megjeleníthető árnyalatok |
16.8M |
| Kijelző dinamikatartomány mélysége |
10 bit/pixel |
| Kijelző megvilágítás |
Önmegvilágító |
| Kijelző fény-visszaverési mód |
Igen |
| Kijelző alpixel elrendezés |
Igen |
| Kijelző képfrissítési frekvencia |
120 Hz |
| Karcálló kijelző |
Gorilla Glass 3 |
|
|
| Grafikus vezérlő |
ARM Mali-G715MP7 |
| GPU órajele: | 940 MHz |
|
|
| A/V kimenet |
Nem |
|
|
| Audió csatorná(k): | sztereó |
Hangrögzítés: |
|
| Mikrofon(ok) |
sztereó |
| Mikrofon bemenet |
USB C-típus |
Hanglejátszás: |
|
| Hangszóró(k): | sztereó |
| Audiókimenet: | USB C-típus |
|
|
| Támogatott cellahálózatok |
GSM 850MHz (B5) |
| Támogatott adatkapcsolati módok |
GPRS (osztály nem specifikált) |
| SIM kártya foglalat |
e-SIM (beágyazott) , Nano-SIM (4FF) |
| Telefon antenna |
Belső antenna |
| Hívásjelző csengés |
64-szólamú csengőhang |
| HAC |
M3 , T4 |
| Kiegészítő telefonszolgáltatások: |
Hang átvitel |
| Cellás vezérlő |
Samsung Exynos 5300 |
| SAR (fej): | 0.990 W/kg |
|
EU szabvány (max. 2 W/kg 10g-ra) |
|
| SAR (test): | 1.390 W/kg |
|
EU szabvány (max. 2 W/kg 10g-ra) |
|
|
|
| Másodlagos támogatott cellahálózatok: | Nem |
|
|
| Érintőkijelző típusa |
Kapacitív többpontos érintésérzékelés kijelző |
| Érintőkijelző egyidejű érintések száma |
10 pontos |
|
|
| Bővítési lehetőségek |
Nem |
| USB |
USB 3.0 / USB 3.1 Gen 1 / USB 3.2 Gen 1x1 |
|
USB Hi-Speed (480 Mbps)
, USB SuperSpeed (5 Gbps) |
|
| USB szolgáltatások: |
USB akkutöltés |
| USB csatlakozó |
USB C típusú megfordítható |
| Max. töltési teljesítmény |
23.0 W töltés |
| Bluetooth: |
Bluetooth 5.3 |
| Belső antenna | |
| Bluetooth profilok |
A2DP |
| Vezetéknélküli LAN |
802.11a |
| Belső antenna | |
| Vezetéknélküli szolgáltatások: |
Miracast |
| NFC |
NFC A |
|
|
| FM rádióvevő: | Nem |
|
|
| Támogatott GPS protokoll(ok): |
GPS (NMEA 0183) |
| Műholdas antenna: | Belső antenna |
| Kiegészítő műholdas szolgáltatások: |
Szimultán GPS (S-GPS)
, A-GPS
, Dual-frequency GPS |
| Támogatott GLONASS protokoll(ok) |
L1OF |
| Támogatott Galileo szolgáltatás(ok) |
E1 |
| Támogatott BeiDou rendszer (BDS) |
B1I |
|
|
| Kamera helye |
Hátul |
| Kameramodul |
OnSemi LC898129DP1XH |
| Kamera képérzékelője |
BSI CMOS |
| Érzékelő formátuma |
1/2.00 |
| Képérzékelő pixelmérete |
0.80 mikrométer |
| Kamera Felbontás: | 8000x6000 pixel |
| Effektív pixelszám: | 48.0 MP kamera |
| Rekeszérték (W) |
f/1.68 |
| Nagyítás |
1.0 x optikai nagyítás |
| 8.0 x digitális nagyítás |
|
| Fókuszálás |
Fázisérzékeny autofókusz (PD AF) |
| Min. ekv. fókusztávolság |
25 mm |
| Rögzíthető képformátumok |
JPG
, RAW |
| Videórögzítés: | 3840x2160 pixel |
| 60 képkocka/másodperc |
|
| Rögzíthető videóformátumok |
3G2 (H.264 kodek)
, HEVC (H.265 kodek) |
| Főkamera segédfény |
egy LED |
| Kamera extrafunckiók: |
Elektronikus Képstabilizátor (EIS) |
Segédkamera: |
|
| Segédkamera képérzékelő |
BSI CMOS |
| Segédkamera modul |
AKM AK7316 |
| Segédkamera érzékelő formátuma: | 1/3.10 |
| Segédkamera képérzékelő pixelmérete |
1.12 mikrométer |
| Segédkamera pixelek száma |
13.0 MP segédkamera |
| Segédkamera Rekeszérték (W): | f/2.20 |
| Segédkmaera min. ekv. fókusztávolsága: | 16 mm |
| Segédkamera extrafunckiók: |
HDR fotó |
Segédkamera 2: |
|
| Segédkamera 2 Képérzékelő |
Nem |
Segédkamera 3: |
|
| Segédkamera 3 Képérzékelő |
Nem |
Segédkamera 4: |
|
| Segédkamera 4 Képérzékelő |
Nem |
| Segédkamera 4 fókusz |
Nem |
|
|
| Másodlagos kamera helye |
Elől |
| Másodlagos kamera képérzékelője: |
BSI CMOS |
| Másodlagos Érzékelő formátuma: | 1/3.10 |
| Másodlagos képérzékelő pixelmérete |
1.12 mikrométer |
| Másodlagos kamera felbontása: | 4160x3120 pixel |
| Másodlagos kamera pixeleinek száma: | 13.0 MP 2. kamera |
| Másodlagos Rekeszérték (T) |
f/2.20 |
| Másodlagos kamera fókuszálás: |
Fázisérzékeny autofókusz (PD AF) |
| Másodlagos Max. ekv. fókusztávolság |
20 mm |
| Másodlagos rögzíthető képformátumok |
JPG
, RAW |
| Másodlagos videórögzítés: | 3840x2160 pixel |
| 30 képkocka/másodperc |
|
| Másodlagos Rögzíthető videóformátumok |
3G2 (H.264 kodek)
, HEVC (H.265 kodek) |
| Másodlagos kamera extrafunckiók: |
Elektronikus Képstabilizátor (EIS) |
Másodlagos segédkamera: |
|
| Másodlagos sgédkamera képérzékelő |
Nem |
Másodlagos segédkamera 2: |
|
| Másodlagos segédkamera 2 képérzékelő |
Nem |
|
|
| Beépített iránytű: | 3D (3-tengelyes) iránytű |
| Beépített gyorsulás-érzékelő: | 3D (3-tengelyes) gyorsulás-érzékelő |
| Beépített giroszkóp: | 3D (3-tengelyes) gyro |
| Egyéb érzékelők |
Légnyomás-érzékelő
, Kijelzőbe ágyazott ujjlenyomat-olvasó |
|
|
| Ellenállóság szilárd anyagokkal szemben |
6 Teljesen porvédett (nincs bejutás) |
| Ellenállóság folyadékokkal szemben |
8 Tartósan 1 métern mélyebb vízbe meríthető |
| Folyadékba meríthetőségi mélység |
150 cm |
| Folyadékba meríthetőségi időtartam |
30 perc |
|
|
| Telep |
Lítium-ion polimer (LiPo) |
| beépített | |
| 1 cella |
|
| Névleges cellakapacitás (első cella) |
5100 mAh cella |
| Névleges telepkapacítás |
5100 mAh telep |
| Becsült üzemidő |
30.0 óra |
| Átlagos becsült áramfelvétel |
170 mA |
| Vezeték nélküli töltés |
Qi vezetéknélküli töltés |
| Max.vezeték nélküli töltési teljesítmény |
7.5 W |
|
|
| Értékesítési országok |
Ausztrália
, Ausztria
, Belgium
, Kanada
, Csehország
, Észtország
, Finnország
, Franciaország
, Németország
, Magyarország
, India
, Írország
, Olaszország
, Lettország
, Litvánia
, Luxemburg
, Malajzia
, Hollandia
, Norvégia
, NZ |
| Értékesítési régiók |
Ázsia , Ausztrália , Kelet-Európa , Európa , Észak-Amerika , Délkelet-Ázsia , Nyugat-Európa |
| Mobilszolgáltató |
A1 Telekom Austria A1 Vipnet Base Belgium Bell Mobility Bouygues Telecom DNA Oyj EE Limited UK Hutchison Drei Austria KPN Mobile Movistar Spain O2 Czech Republic O2 Germany O2 United Kingdom Orange Belgium Orange France Orange Polska Orange Romania Orange Slovakia Orange Spain Polkomtel Plus Proximus Belgacom Mobile Rogers Wireless SFR Sunrise Communications AG Swisscom AG T-Mobile Czech Republic Telecom Italia Telekom Deutschland Telekom Hungary Telekom Slovakia Telenor Hungary / Yettel Telenor Norway Telus Mobility Videotron GP Virgin Mobile Canada Vodafone Czech Republic Vodafone Germany Vodafone Italia Vodafone Netherlands Vodafone Portugal Vodafone Spain Vodafone United Kingdom |
| Ár |
679 |
|
Kanadai dollár |
|
|
|
| Adatok integritása |
Végleges |
| Hozzáadva: | 2025-06-08 21:49 |