|
|
| Márka |
Huawei |
| Modell |
Mate X6 4G Collector Edition Dual SIM TD-LTE CN 1TB ICL-AL20 |
| Kiadás |
2024 Nov |
| Bejelentve |
2024 Nov 26 |
| Hardver tervező |
Huawei |
| Gyártó |
Huawei |
| Gyári kódnév |
Huawei Icelan |
| Általános extrák: |
Haptikus érintés-visszajelzés |
| Készülék kategória |
Okostelefon |
| További jellemzők listája unfolded: 7.93 inches (144.04 x 156.5 x 4.6 mm); folded: 6.45 inches (73.78 x 156.6 x 9.9), Huawei SuperCharge, HDR10 support, DCI-P3, cross-hinge cooling system, 2nd gen Kunlun Glass on the front, 1080p 960 fps super slow-motion video recording |
|
|
|
| Szélesség |
73.78 mm |
| Magasság |
156.6 mm |
| Mélység |
9.9 mm |
| Tipikus mélység |
4.6 mm |
| Befoglaló térfogat |
114.4 ccm |
| Tömeg |
239 g |
|
|
| Platform |
Google Android |
| Operációs rendszer |
Huawei HarmonyOS 4.3 |
| Szoftveres extrák |
Hangvezérlés
, Navigációs szoftver |
|
|
| CPU órajele |
2500 MHz |
| CPU |
HiSilicon KIRIN9020 4G Hi36C0 GFCV110, 2024, 64 bit, octa-core, 7 nm, HiSilicon Maleoon 920 GPU |
|
|
| RAM típus |
LPDDR5X SDRAM |
| 4266 MHz |
|
| RAM kapacitása |
16384 MiB RAM |
|
|
| Nem-felejtő memória típusa |
Flash EEPROM |
| Nem-felejtő memória csatolófelület |
UFS 3.1 |
| Nem-felejtő memória kapacitása |
953674 MiB nem-felejtő |
|
|
| Kijelzőlyuk |
1 lyuk |
| Képátló |
163.83 mm |
| 6.4 hüvelyk |
|
| Felbontás |
1080x2440 |
| 2635200 pixel |
|
| Kijelzőszélesség |
66.31 mm |
| 2.61 hüvelyk | |
| Kijelzőmagasság |
149.81 mm |
| 5.9 hüvelyk | |
| Vízszintes összesített peremszélesség |
7.47 mm |
| Kijelző felülete |
9933.9 négyzetmilliméter |
| Kijelző felületkihasználása |
86.0% |
| Pixelméret |
0.0614 mm/pixel |
| Képpontsűrűség |
414 PPI |
| Kijelző típusa |
Színes AM-OLED |
| Kijelző altípus |
Igen |
| Kijelző színmélysége |
30 bit/pixel |
| Megjeleníthető árnyalatok |
1073.7M |
| Kijelző dinamikatartomány mélysége |
10 bit/pixel |
| Kijelző megvilágítás |
Önmegvilágító |
| Kijelző fény-visszaverési mód |
Igen |
| Kijelző alpixel elrendezés |
Igen |
| Kijelző képfrissítési frekvencia |
120 Hz |
| Karcálló kijelző |
Igen |
| Másodlagos Kijelzőlyuk |
1 lyuk |
| Másodlagos Képátló: | 201.42 mm |
| 7.9 hüvelyk | |
| Másodlagos kijelző felbontása |
2440x2240 |
| Másodlagos Pixelszám: | 5465600 pixel |
| Másodlagos Vízszintes kijelzőméret: | 148.38 mm |
| Másodlagos Vízszintes kijelzőméret: | 5.84 hüvelyk |
| Másodlagos Függőleges kijelzőméret: | 136.21 mm |
| Másodlagos Függőleges kijelzőméret: | 5.36 hüvelyk |
| Másodlagos Kijelző felülete: | 20211.1 négyzetmilliméter |
| Másodlagos kijelző pixelmérete: | 0.06081 mm/pixel |
| Másodlagos kijelző pixelsűrűsége: | 418 PPI |
| Másodlagos Kijelző típusa: |
Színes AM-OLED |
| Másodlagos Kijelző altípus: | Igen |
| Másodlagos Kijelző színmélysége: | 30 bit/pixel |
| Másodlagos Megjeleníthető színek/árnyalatok: | 1073.7M |
| Másodlagos kijelző din.tartomány mélysége: | 10 bit/pixel |
| Másodlagos Kijelző megvilágítás: |
Önmegvilágító |
| Másodlagos Kijelző fény-visszaverési mód: | Igen |
| Másodlagos Kijelző alpixel elrendezés: | Igen |
| Másodlagos kijelző képfrissítési frekvencia |
120 Hz |
|
|
| Grafikus vezérlő |
HiSilicon Maleoon 920 |
| GPU órajele: | 840 MHz |
|
|
| A/V kimenet |
DisplayPort (meghatározhatatlan) |
|
USB Type-C reversible |
|
| A/V kimenet legnagyobb felbontása |
3840x2160 (2160p) 4K UHD |
|
|
| Audió csatorná(k): | sztereó |
Hangrögzítés: |
|
| Mikrofon(ok) |
3 |
Hanglejátszás: |
|
| Hangszóró(k): | sztereó |
| Audiókimenet: | USB C-típus |
|
|
| Támogatott cellahálózatok |
GSM 850MHz (B5) |
| Támogatott adatkapcsolati módok |
GPRS (osztály nem specifikált) |
| SIM kártya foglalat |
Nano-SIM (4FF) |
| Telefon antenna |
Belső antenna |
| Hívásjelző csengés |
64-szólamú csengőhang |
| Kiegészítő telefonszolgáltatások: |
Hang átvitel |
| Cellás vezérlő |
Huawei KIRIN9020 |
|
|
| Kettős hálózati műkődés módja |
Kettős készenlét |
| Másodlagos támogatott cellahálózatok: |
GSM 850MHz (B5) |
| Másodlagos támogatott cellás adatkapcsolatok: |
GPRS (osztály nem specifikált) |
| Másodlagos SIM kártya foglalat |
Nano-SIM (4FF) |
| Belső antenna | |
| Másodlagos cellás vezérlő IC: | Huawei KIRIN9020 |
|
|
| Érintőkijelző típusa |
Kapacitív többpontos érintésérzékelés kijelző |
| Érintőkijelző egyidejű érintések száma |
10 pontos |
| Érintőkijelző mintavételi frekvencia |
300 Hz |
|
|
| Bővítési lehetőségek |
Nem |
| USB |
USB 3.0 / USB 3.1 Gen 1 / USB 3.2 Gen 1x1 |
|
USB Hi-Speed (480 Mbps)
, USB SuperSpeed (5 Gbps) |
|
| USB szolgáltatások: |
USB akkutöltés |
| USB csatlakozó |
USB C típusú megfordítható |
| Max. töltési teljesítmény |
66.0 W töltés |
| Bluetooth: |
Bluetooth 5.2 |
| Belső antenna | |
| Bluetooth profilok |
A2DP |
| Vezetéknélküli LAN |
802.11a |
| Belső antenna | |
| Vezetéknélküli szolgáltatások: |
Miracast |
| NFC |
NFC A |
| IR |
Igen |
|
Igen |
|
|
|
| FM rádióvevő: | Nem |
|
|
| Támogatott GPS protokoll(ok): |
GPS (NMEA 0183) |
| Műholdas antenna: | Belső antenna |
| Kiegészítő műholdas szolgáltatások: |
Szimultán GPS (S-GPS)
, A-GPS
, Dual-frequency GPS |
| Támogatott GLONASS protokoll(ok) |
L1OF |
| Támogatott Galileo szolgáltatás(ok) |
E1 |
| Támogatott BeiDou rendszer (BDS) |
B1c |
| Támogatott Tiantong műholdas funkciók |
Tiantong Voice Call , Tiantong SMS Tiantong modul |
| Navigációs vezérlő |
Huawei KIRIN9020 |
|
|
| Kamera helye |
Hátul |
| Kamera képérzékelője |
BSI CMOS |
| Kamera Felbontás: | 8192x6144 pixel |
| Effektív pixelszám: | 50.3 MP kamera |
| Rekeszérték (W) |
f/1.40 |
| Rekeszérték (T) |
f/4.00 |
| Nagyítás |
4.0 x optikai nagyítás |
| 25.0 x digitális nagyítás |
|
| Fókuszálás |
Kontrasztérzékeny autofókusz (CD AF) |
| Min. ekv. fókusztávolság |
24 mm |
| Rögzíthető képformátumok |
JPG
, RAW |
| Videórögzítés: | 3840x2160 pixel |
| 30 képkocka/másodperc |
|
| Rögzíthető videóformátumok |
3GP (H.263 kodek) , 3G2 (H.264 kodek) , MPEG4 |
| Főkamera segédfény |
kettős LED |
| Kamera extrafunckiók: |
Elektronikus Képstabilizátor (EIS) |
Segédkamera: |
|
| Segédkamera képérzékelő |
BSI CMOS |
| Segédkamera pixelek száma |
39.9 MP segédkamera |
| Segédkamera Rekeszérték (W): | f/2.20 |
| Segédkmaera min. ekv. fókusztávolsága: | 13 mm |
| Segédkamera fókusz |
Fázisérzékeny autofókusz (PD AF) |
| Segédkamera extrafunckiók: |
Elektronikus Képstabilizátor (EIS) |
Segédkamera 2: |
|
| Segédkamera 2 Képérzékelő |
BSI CMOS |
| Segédkamera 2 pixelek száma |
48.0 MP segédkamera 2 |
| Segédkamera 2 Rekeszérték (W): | f/3.00 |
| Segédkamera 2 min. ekv. fókusztávolsága: | 90 mm |
| Segédkamera 2 fókusz |
Fázisérzékeny autofókusz (PD AF) |
| Segédkamera 2 extrafunckiók: |
Elektronikus Képstabilizátor (EIS) |
Segédkamera 3: |
|
| Segédkamera 3 Képérzékelő |
CMOS |
| Segédkamera 3 pixelek száma |
1.6 MP segédkamera 3 |
Segédkamera 4: |
|
| Segédkamera 4 Képérzékelő |
Nem |
| Segédkamera 4 fókusz |
Nem |
|
|
| Másodlagos kamera helye |
Elől |
| Másodlagos kamera képérzékelője: |
BSI CMOS |
| Másodlagos Érzékelő formátuma: | 1/4.00 |
| Másodlagos képérzékelő pixelmérete |
1.12 mikrométer |
| Másodlagos kamera felbontása: | 3264x2448 pixel |
| Másodlagos kamera pixeleinek száma: | 8.0 MP 2. kamera |
| Másodlagos Rekeszérték (T) |
f/2.20 |
| Másodlagos videórögzítés: | 3840x2160 pixel |
| 30 képkocka/másodperc |
|
| Másodlagos Rögzíthető videóformátumok |
3GP (H.263 kodek) , 3G2 (H.264 kodek) , MPEG4 |
| Másodlagos kamera extrafunckiók: |
Elektronikus Képstabilizátor (EIS) |
Másodlagos segédkamera: |
|
| Másodlagos sgédkamera képérzékelő |
BSI CMOS |
| Másodlagos segédkamera pixelmérete |
1.12 mikrométer |
| Másodlagos segédkamera pixeleinek száma |
8.0 MP más. segédkamera |
| Másodlagos segédkamera rekeszértéke (W): | f/2.40 |
Másodlagos segédkamera 2: |
|
| Másodlagos segédkamera 2 képérzékelő |
Nem |
|
|
| Beépített iránytű: | Igen |
| Beépített gyorsulás-érzékelő: | 3D (3-tengelyes) gyorsulás-érzékelő |
| Beépített giroszkóp: | 3D (3-tengelyes) gyro |
| Egyéb érzékelők |
Magasságmérés
, Légnyomás-érzékelő
, Ujjlenyomat-olvasó |
|
|
| Ellenállóság szilárd anyagokkal szemben |
Igen |
| Ellenállóság folyadékokkal szemben |
8 Tartósan 1 métern mélyebb vízbe meríthető |
| Folyadékba meríthetőségi mélység |
200 cm |
| Folyadékba meríthetőségi időtartam |
30 perc |
|
|
| Telep |
Lítium-ion (szilícium-szén) |
| beépített | |
| Telep cellái párhuzamosan kapcsolva |
Igen |
| 2 cella |
|
| Névleges cellakapacitás (első cella) |
2600 mAh cella |
| Névleges cellakapacitás (2. cella) |
2600 mAh cella |
| Névleges telepkapacítás |
5200 mAh telep |
| Vezeték nélküli töltés |
Qi vezetéknélküli töltés |
| Max.vezeték nélküli töltési teljesítmény |
50.0 W |
|
|
| Értékesítési országok |
Kína |
| Értékesítési régiók |
Ázsia |
| Ár |
15999 |
|
Kínai jüan |
|
|
|
| Adatok integritása |
Előzetes |
| Hozzáadva: | 2026-04-05 22:43 |