|
|
| Tervező |
HiSilicon |
| Típus: | KIRIN9020A 4G Hi36C0 GFCV110 |
| Megjelenés éve: | 2025 |
| Funkció |
Többmagos alkalmazásprocesszor modemmel |
|
|
| Gépi szószélesség |
64 bit |
| Támogatott utasításkészlet(ek): | ARMv8-A (A32, A64) |
| Processzormag(ok) típusa |
1x HiSilicon TaiShan V123 + 3x HiSilicon TaiShan V120 + 4x HiSilicon Taishan-Little MPcore |
| Processzormag(ok) száma: | octa-core |
|
|
| Memória interfész(ek): | LPDDR5 SDRAM , LPDDR5X SDRAM |
| Memória IF max. órajelfrerkvenciája |
4266 MHz |
| Adatsín szélessége |
16 bit |
| Adatsín csatornáinak száma: | 4 ch |
| Max. adatsebesség |
68.26 Gbyte/s |
| Nem-felejtő memória csatolófelület |
UFS 3.1 |
|
|
| Ajánlott minimális órajelfrekvencia: | 418 MHz min. |
| Ajánlott maximális órajelfrekvencia: | 2400 MHz max. |
|
|
|
|
| Csíkszélesség |
7 nm |
| Félvezető technológia: |
FinFET |
| Gyártó |
SMIC |
|
|
| Beágyazott GPU |
HiSilicon Maleoon 920 GPU |
| GPU magok száma: | 3-magos GPU |
|
|
| Támogatott cellás adatkapcsolatok |
CSD |
|
|
| Speciális jellemzők: single TaiShan V123 3333 (up to 2.4 GHz, 2 threads) + triple TaiShan V120 3398 (up to 2 GHz, 6 threads) + quad Taishan-Little 3363 (up to 1.6 GHz, 4 threads) Harvard Superscalar processor cores, ARM big.LITTLE, HMP, HiSilicon Balong.. ›› |
|
|
|
| Adatok integritása |
Előzetes |
| Hozzáadva: | 2026-03-23 10:11 |