|
|
| Tervező |
HiSilicon |
| Típus: | KIRIN9030 4G Hi36D0 GFCV100 |
| Megjelenés éve: | 2025 |
| Funkció |
Többmagos alkalmazásprocesszor modemmel |
|
|
| Gépi szószélesség |
64 bit |
| Támogatott utasításkészlet(ek): | ARMv8-A (A32, A64) |
| Processzormag(ok) típusa |
1x HiSilicon TaiShan 3334 + 3x HiSilicon TaiShan 3399 + 4x HiSilicon Taishan 3364 MPcore |
| Processzormag(ok) száma: | octa-core |
|
|
| Memória interfész(ek): | LPDDR5 SDRAM , LPDDR5X SDRAM |
| Adatsín szélessége |
16 bit |
| Adatsín csatornáinak száma: | 4 ch |
| Nem-felejtő memória csatolófelület |
UFS 4.0 |
|
|
| Ajánlott minimális órajelfrekvencia: | 695 MHz min. |
| Ajánlott maximális órajelfrekvencia: | 2750 MHz max. |
|
|
|
|
| Csíkszélesség |
6 nm |
| Félvezető technológia: |
FinFET |
| Gyártó |
SMIC |
|
|
| Beágyazott GPU |
HiSilicon Maleoon 935 GPU |
| GPU magok száma: | 4-magos GPU |
| GPU órajel: | 800 MHz GPU |
|
|
| Támogatott cellás adatkapcsolatok |
CSD |
|
|
| Speciális jellemzők: single TaiShan 3334 (up to 2.75 GHz, 2 threads) + triple TaiShan 3399 (up to 2.27 GHz, 6 threads) + quad Taishan 3364 (up to 1.72 GHz, 4 threads) Harvard Superscalar processor cores, ARM big.LITTLE, HMP, HiSilicon Balong 6000 baseband.. ›› |
|
|
|
| Adatok integritása |
Előzetes |
| Hozzáadva: | 2026-03-26 15:17 |