|
|
| Márka |
Apple |
| Modell |
iPad Air 11-inch 5G 6th gen 2024 TD-LTE CN A2904 1TB |
| Kiadás |
2024 May 16 |
| Bejelentve |
2024 May 7 |
| Hardver tervező |
Apple |
| Gyártó |
Foxconn |
| Gyári kódnév |
Apple iPad 14,9 |
| Gyári azonosító (OEM ID) |
J508AP |
| Általános extrák: |
Aktív érintőceruza |
| Készülék kategória |
Táblagép |
| További jellemzők listája Apple Pencil Pro support, Apple Pay, 1080p 240 fps slow-motion video recording |
|
|
|
| Szélesség |
247.6 mm |
| Magasság |
178.5 mm |
| Mélység |
6.1 mm |
| Befoglaló térfogat |
269.6 ccm |
| Tömeg |
462 g |
|
|
| Platform |
iOS / iPadOS |
| Operációs rendszer |
Apple iPadOS 17.5 |
| Szoftveres extrák |
Navigációs szoftver |
|
|
| CPU órajele |
3490 MHz |
| CPU |
Apple M2 Lite APL1109 T8112 (Staten), 2022, 64 bit, octa-core, 192 Kbyte I-Cache, 128 Kbyte D-Cache, 20480 Kbyte L2, 8192 Kbyte L3, 5 nm, Apple G14G GPU |
|
|
| RAM típus |
LPDDR5 SDRAM |
| 3200 MHz |
|
| RAM kapacitása |
8192 MiB RAM |
|
|
| Nem-felejtő memória típusa |
Flash EEPROM |
| Nem-felejtő memória csatolófelület |
Igen |
| Nem-felejtő memória kapacitása |
953674 MiB nem-felejtő |
|
|
| Képátló |
275.84 mm |
| 10.9 hüvelyk |
|
| Felbontás |
2360x1640 |
| 3870400 pixel |
|
| Kijelzőszélesség |
226.52 mm |
| 8.92 hüvelyk | |
| Kijelzőmagasság |
157.41 mm |
| 6.2 hüvelyk | |
| Vízszintes összesített peremszélesség |
21.08 mm |
| Kijelző felülete |
35656 négyzetmilliméter |
| Kijelző felületkihasználása |
80.7% |
| Pixelméret |
0.09598 mm/pixel |
| Képpontsűrűség |
265 PPI |
| Kijelző típusa |
Színes IPS TFT LCD |
| Kijelző altípus |
Retina Display |
| Kijelző színmélysége |
30 bit/pixel |
| Megjeleníthető árnyalatok |
1073.7M |
| Kijelző dinamikatartomány mélysége |
8 bit/pixel |
| Kijelző megvilágítás |
LED |
| Kijelző fény-visszaverési mód |
Igen |
| Kijelző alpixel elrendezés |
RGB Matrix (3 alpixel) |
| Karcálló kijelző |
Igen |
|
|
| Grafikus vezérlő |
Apple G14G MP9 |
| GPU órajele: | 1398 MHz |
|
|
| A/V kimenet |
DisplayPort (meghatározhatatlan) |
|
USB Type-C reversible |
|
| A/V kimenet legnagyobb felbontása |
6144x3456 6K UHD |
|
|
| Audió csatorná(k): | sztereó |
Hangrögzítés: |
|
| Mikrofon(ok) |
sztereó |
Hanglejátszás: |
|
| D/A konverter névleges felbontása |
24 bites kvantálás |
| D/A tartási frekvenciája |
48000 Hz |
| Hangszóró(k): | sztereó |
| Audiókimenet: | USB C-típus |
|
|
| Támogatott cellahálózatok |
GSM 850MHz (B5) |
| Támogatott adatkapcsolati módok |
GPRS (osztály nem specifikált) |
| SIM kártya foglalat |
e-SIM (beágyazott) |
| Telefon antenna |
Belső antenna |
| Kiegészítő telefonszolgáltatások: |
Hang átvitel |
| Cellás vezérlő |
Qualcomm Snapdragon X60M |
| SAR (test): | 1.400 W/kg |
|
EU szabvány (max. 2 W/kg 10g-ra) |
|
| Második legmagasabb SAR (test): | 1.090 W/kg |
|
US szabvány (max. 1.6 W/kg 1g-ra) |
|
|
|
| Másodlagos támogatott cellahálózatok: | Nem |
|
|
| Érintőkijelző típusa |
Kapacitív többpontos érintésérzékelés kijelző |
| Érintőkijelző egyidejű érintések száma |
10 pontos |
| Billentyűzet |
Csatlakoztatható QWERTY |
| Billentyűzet megvilágítása |
Aut. bill.-háttérvilágítás billentyűlenyomásra vagy fényméréssel |
|
|
| Bővítési lehetőségek |
Nem |
| USB |
USB 3.1 Gen 2 / USB 3.2 Gen 2x1 |
|
USB Hi-Speed (480 Mbps)
, USB SuperSpeed (5 Gbps)
, USB SuperSpeed+ (10 Gbps) |
|
| USB szolgáltatások: |
USB akkutöltés |
| USB csatlakozó |
USB C típusú megfordítható |
| Max. töltési teljesítmény |
20.0 W töltés |
| Bluetooth: |
Bluetooth 5.3 |
| Belső antenna | |
| Bluetooth profilok |
A2DP |
| Vezetéknélküli LAN |
802.11a |
| Belső antenna | |
| Vezetéknélküli szolgáltatások: |
AirPlay |
|
|
| FM rádióvevő: | Nem |
|
|
| Támogatott GPS protokoll(ok): |
GPS (NMEA 0183) |
| Műholdas antenna: | Belső antenna |
| Kiegészítő műholdas szolgáltatások: | Szimultán GPS (S-GPS) , A-GPS , Geotagging , QuickGPS |
| Támogatott GLONASS protokoll(ok) |
L1OF |
| Navigációs vezérlő |
Apple M2 |
|
|
| Kamera helye |
Hátul |
| Kamera képérzékelője |
BSI CMOS |
| Kamera Felbontás: | 4000x3000 pixel |
| Effektív pixelszám: | 12.0 MP kamera |
| Rekeszérték (W) |
f/1.80 |
| Nagyítás |
1.0 x optikai nagyítás |
| 5.0 x digitális nagyítás |
|
| Fókuszálás |
Fázisérzékeny autofókusz (PD AF) |
| Rögzíthető képformátumok |
JPG
, HEIF |
| Videórögzítés: | 3840x2160 pixel |
| 60 képkocka/másodperc |
|
| Rögzíthető videóformátumok |
3G2 (H.264 kodek)
, HEVC (H.265 kodek) |
| Főkamera segédfény |
Nem |
| Kamera extrafunckiók: |
Elektronikus Képstabilizátor (EIS) |
Segédkamera: |
|
| Segédkamera képérzékelő |
Nem |
Segédkamera 2: |
|
| Segédkamera 2 Képérzékelő |
Nem |
Segédkamera 3: |
|
| Segédkamera 3 Képérzékelő |
Nem |
Segédkamera 4: |
|
| Segédkamera 4 Képérzékelő |
Nem |
| Segédkamera 4 fókusz |
Nem |
|
|
| Másodlagos kamera helye |
Elől |
| Másodlagos kamera képérzékelője: |
CMOS |
| Másodlagos kamera felbontása: | 4000x3000 pixel |
| Másodlagos kamera pixeleinek száma: | 12.0 MP 2. kamera |
| Másodlagos Rekeszérték (T) |
f/2.00 |
| Másodlagos rögzíthető képformátumok |
JPG |
| Másodlagos videórögzítés: | 1920x1080 pixel |
| 60 képkocka/másodperc |
|
| Másodlagos Rögzíthető videóformátumok |
3G2 (H.264 kodek) |
| Másodlagos kamera extrafunckiók: |
Elektronikus Képstabilizátor (EIS) |
Másodlagos segédkamera: |
|
| Másodlagos sgédkamera képérzékelő |
Nem |
Másodlagos segédkamera 2: |
|
| Másodlagos segédkamera 2 képérzékelő |
Nem |
|
|
| Beépített iránytű: | Igen |
| Beépített gyorsulás-érzékelő: | Igen |
| Beépített giroszkóp: | 3D (3-tengelyes) gyro |
| Egyéb érzékelők |
Légnyomás-érzékelő
, Ujjlenyomat-olvasó |
|
|
| Ellenállóság szilárd anyagokkal szemben |
Igen |
| Ellenállóság folyadékokkal szemben |
Igen |
|
|
| Telep |
Lítium-ion polimer (LiPo) |
| beépített | |
| Telep cellái párhuzamosan kapcsolva |
Igen |
| 2 cella |
|
| Névleges cellafeszültség (első cella) |
3.80 V |
| Névleges cellakapacitás (első cella) |
3806 mAh cella |
| Névleges telepfeszültség (2. cella) |
3.80 V |
| Névleges cellakapacitás (2. cella) |
3806 mAh cella |
| Névleges telepfeszültség |
3.80 V |
| Névleges telepkapacítás |
7612 mAh telep |
| Névleges telepenergia |
28.93 Wh |
| Becsült üzemidő |
9.0 óra |
| Átlagos becsült áramfelvétel |
846 mA |
|
|
| Értékesítési országok |
Kína |
| Értékesítési régiók |
Ázsia |
| Mobilszolgáltató |
China Unicom Netcom Limited |
| Ár |
9999 |
|
Kínai jüan |
|
|
|
| Adatok integritása |
Végleges |
| Hozzáadva: | 2024-07-10 16:57 |